Series
Ratings
32- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Melo MovieRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 3.5

The LegendRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0