Series
Ratings
85
GokusenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0