Series
Ratings
139- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
Toy SoldiersRated ★ 4.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
Redo of HealerRated ★ 4.0- Three Meals a Day: Three meals in IcelandRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5- KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0- New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.0