Series
Ratings
60
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
ポケットモンスターRated ★ 3.5
Wedding PeachRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0

The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Mad DogRated ★ 2.0- New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0