Series
Ratings
216- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- Friendly RivalryRated ★ 2.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
- Arcane Season 2Rated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0- Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- Baby ReindeerRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Scrubs Season 1Rated ★ 3.5
- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5