Series
Ratings
32- Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5

Double troubleRated ★ 5.0
Hankei 5 MeterRated ★ 4.0- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
BonobonoRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0