Series
Ratings
11- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.0
God Does Not Play DiceRated ★ 3.5- Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
The Nokdu FlowerRated ★ 4.0
すいかRated ★ 4.0- Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 4.5
- The SpyRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5