Movies
Ratings
360- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- The MatchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5- Hijack 1971Rated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 1.5
CallRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.0