Series
Ratings
114
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
- Dan Da DanRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Michiko & HatchinRated ★ 2.5- Mercy for NoneRated ★ 2.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Shangri-La FrontierRated ★ 3.0- The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
AjinRated ★ 3.0
AjinRated ★ 2.5- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
- Shop of the LampRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5