Series
Ratings
46- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.0
A-TEENRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
- My NameRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5