Series
Ratings
108- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5- The WhirlwindRated ★ 3.0
- OzarkRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
- Mask GirlRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- The DropoutRated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- UnicornRated ★ 1.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0