Series
Ratings
17
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Testimony of NRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
The Confidence Man JPRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0