Series
Ratings
396- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Boyfriend on DemandRated ★ 1.5
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.0
- 천하제빵Rated ★ 0.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.0
- 태풍상사Rated ★ 1.5
- Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.0- The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 1.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0- Beyond the BarRated ★ 3.0
- Family by ChoiceRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5- Mom's Friend's SonRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5