Titles you rated
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
- Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Loki Season 2Rated ★ 3.5
- BeckhamRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Emily in ParisRated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- BargainRated ★ 2.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5- Emily in ParisRated ★ 3.0
- Inventing AnnaRated ★ 4.0