Series
Ratings
50- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0