Series
Ratings
239- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- The Art of SarahRated ★ 4.5
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5- You Season 5Rated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5