Series
Ratings
27
I Live AloneRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0