Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0

Scarlet Heart 2Rated ★ 1.5
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 2.5
ラブ・レボリューションRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
OuroborosRated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 3.5