Series
Ratings
28
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0