Series
Ratings
26
New HeartRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0