Series
Ratings
95- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 5.0
- The Love of a Buzz CutRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.0
On AirRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
Boston LegalRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 1.5
Princess HoursRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.5