Movies
Ratings
112
Be With YouRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Take OffRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
The CureRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5