Series
Ratings
18- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
- Mr. McMahonRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 0.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5- The Glory Part 2Rated ★ 1.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0