Series
Ratings
63
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0- Steal HeartRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
Dating Agency: CyranoRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Precious FamilyRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0