Series
Ratings
27- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0