Movies
Ratings
73- National SecurityRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0