Titles you rated
- Wednesday Season 2Rated ★ 2.0
- Better Late Than SingleRated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
- New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5- 코미디 리벤지Rated ★ 1.5

Damn Good CompanyRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- DoubtRated ★ 3.5
- Culinary Class WarsRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 2.5
- 더 인플루언서Rated ★ 3.0