Series
Ratings
43
Why Women KillRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
M&MRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
All InRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
The Quiz ShowRated ★ 3.0
괴도 야마네코Rated ★ 3.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5