Series
Ratings
31
Incomplete LifeRated ★ 3.0- Old Miss DiaryRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Prince of TennisRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
- Witch HuntRated ★ 4.5
- Abnormal SummitRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0