Series
Ratings
11
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 3.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0