Series
Ratings
37- Old Miss DiaryRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.0- Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 0.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0