Series
Ratings
55
HorimiyaRated ★ 2.0
SK8 the InfinityRated ★ 4.5
Beastars Season 2Rated ★ 4.5
Mr. Osomatsu Season 3Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 4.0
2.43: Seiin High School Boys Volleyball ClubRated ★ 3.5
Love Strikes!Rated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.0
Mr. Kinpachi in Class 3B Season 7Rated ★ 4.5
Gankutsuou: The Count of Monte CristoRated ★ 4.0
O Maidens In Your Savage SeasonRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Moriarty the PatriotRated ★ 3.0
The Gymnastics SamuraiRated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Fugitive BoysRated ★ 4.0