Series
Ratings
87- Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Family PlanRated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- The FrogRated ★ 3.5
- Together: Treble WinnersRated ★ 3.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- LTNSRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0