Series
Ratings
43- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Kingdom Season 3Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 2.5
Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
RikuohRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
ニッポンノワール―刑事Yの反乱―Rated ★ 4.0
Death OfficeRated ★ 4.5
임상범죄학자 히무라 히데오의 추리Rated ★ 3.5
Emergency Interrogation RoomRated ★ 3.5
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5
Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 3.0
MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 3.5