Series
Ratings
82- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 1.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Mercy for NoneRated ★ 0.5
- KarmaRated ★ 3.0
- New Recruit Season 3Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Family PlanRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
- Lovely RunnerRated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 2.5
- Queen of TearsRated ★ 2.5

Recipe for FarewellRated ★ 4.0- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 2.0