Series
Ratings
14- The Art of SarahRated ★ 3.5
- The BeautyRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0