Series
Ratings
100- Well-Intended LoveRated ★ 4.0
- On PointeRated ★ 5.0
StartupRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- Mad for Each OtherRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 5.0- Things That Make Me GrooveRated ★ 5.0

Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 3.5
Toy SoldiersRated ★ 5.0
Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0- Love Playlist Season 4Rated ★ 4.5
- Friday Joy PackageRated ★ 3.5
Our Little Summer VacationRated ★ 3.0- New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.5

I Live AloneRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5