Titles you rated
The GiverRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
LucyRated ★ 5.0
Sunshine on LeithRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0