Series
Ratings
31
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.0