Series
Ratings
39
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
PastaRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- Witch HuntRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Blue TowerRated ★ 4.5
The MissingRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.5