Series
Ratings
435- Spring FeverRated ★ 3.0
- Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
- Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0

Rose MansionRated ★ 3.5- The Art of SarahRated ★ 4.0
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- Where Is My HomeRated ★ 4.0
- Dad! Where Are We Going? Season 2Rated ★ 4.0
- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5- MMTGRated ★ 4.0
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0- TeletubbiesRated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
New NonstopRated ★ 3.0- My Little TelevisionRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5