Series
Ratings
73- Glass HeartRated ★ 4.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Melo MovieRated ★ 3.0

Damn Good CompanyRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- SANCTUARYRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Macross PlusRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 3.0
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 3.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5