Series
Ratings
10
Why Women KillRated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.0

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0