Series
Ratings
15
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
TrickRated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0