Series
Ratings
45
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0