Series
Ratings
80
Operation ProposalRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 3.5
Dr. ChampRated ★ 4.5- Sharp3Rated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
MamaRated ★ 5.0
BossRated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Marry Him If You DareRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0