Series
Ratings
35
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
절원의 템페스트Rated ★ 5.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5