Series
Ratings
120
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0- 愛情闖進門Rated ★ 4.0

Personal TasteRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.5
EmpireRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 4.0
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 4.0
CastleRated ★ 4.0
CastleRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.5