Movies
Ratings
156
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0