Series
Ratings
22
Gintama°Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Skam France Season 4Rated ★ 3.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0- Skam France Season 2Rated ★ 3.5
Be PositiveRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5
Men on a MissionRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0